Kontakti

Vodstvo podjetja

Albin Kregar
direktor

T: 07 3917 852
F: 07 3917 853

albin.kregar@cerod.org

Mira Rus
poslovna sekretarka

T: 07 3917 850
F: 07 3917 857

mira.rus@cerod.org


Služba za pravne, kadrovske in splošne zadeve

Gregor Vovko
vodja službe za pravne, kadrovske in splošne zadeve

T: 07 3917 862
F: 07 3917 857

gregor.vovko@cerod.org


Služba za investicije in upravljanje

Vesna Vojnovič
strokovni sodelavec za tehnične zadeve

T: 07 3917 858
F: 07 3917 857

vesna.vojnovic@cerod.org

Božica Topolovec
Upravno tehnični tehnolog


T: 07 3917 854
F: 07 3917 857

bozena.topolovec@cerod.org

Mihaela Kambič
strokovni sodelavec za investicije

T: 07 3917 863
F: 07 3917 857

mihaela.kambic@cerod.org

Finančno-računovodska služba

Barbara Razboršek
vodja finančno-računovodske službe

T: 07 3917 855
F: 07 3917 857

barbara.razborsek@cerod.org

Darinka  Avguštin
računovodja I


T: 07 3917 860
F: 07 3917 857

darinka.avgustin@cerod.org

Maja Kostrevc
računovodja II

T: 07 3917 859
F: 07 3917 857

maja.kostrevc@cerod.org

Deponija

Deponija


T: 07 3848 584

deponija@cerod.org

David Hudoklin
kontrolor odpadkov

T: 07 3848 583

david.hudoklin@cerod.org

Silvo Srebernjak
Upravljavec odlagališča

T: 07 3848 582

silvo.srebernjak@cerod.org